لوله پنج لایه نیوپایپ

لوله پنج لایه نیوپایپ

لوله پنج لایه نیوپایپ نسل جدید لوله های پروپیلن یا لوله سبز می باشد که امروزه کاربرد فراوانی در بخش های مختلف ساختمانی و صنعتی دارند ، استحکام بالا ، عمر طولانی ، مورد استفاده فراوان و تحمل گرمایی بالا از مهمترین خصوصیات لوله پنج لایه نیوپایپ می باشند ، در ادامه با مشخصات بیشتر لوله 5 لایه نیوپایپ آشنا می شویم …

معرفی لوله پنج لایه نیوپایپ

لوله های تلفیقی پرو پیلن یا لوله سبز با استاندارد PEX-b-Al-PEX-b می باشند که دارای طول عمری حدود 50 سال با تحمل گرمایی حداکثر 90 درجه سانتی گراد هستند که در انواع شرایط محیطی و مواد متغیر قابل استفاده هستند . لوله و اتصالات نیوپایپ

لوله های پنج لایه نیوپایپ با تلفیق هوشمند فلز و پلیمر ساخته می شوند و دارای آخرین استاندارد های جهانی می باشند ، لوله های پنج لایه نیوپایپ PEX بهترین گزینه برای اجرای سیتم گرمایشی کف منازل می باشند که توانایی مقاومت در درجه حرارت بالای 90 درجه به مدت 50 سال را دارا می باشند ، این اعداد به معنای بالاترین درجه تحمل موجود در لوله های پلاستیکی و بالاترین طول عمر مفید !

لوله پنج لایه
لوله پنج لایه

كاربرد لوله 5 لایه نیوپایپ

  • سیستم های انتقال آب گرم و سرد بهداستی و قابل شرب
  • کلیه سیتم های انتقال فاضلاب و پسماند ها
  • انتقال مواد اسیدی و قلیایی
  • انتقال مواد بهداشتی و فاضلاب بین شهری
  • انتقال مواد و پسماند های شرکت ها و صنایع
  • سیستم های گرمایشی و سرمایشی در کف ساختمان

لوله و اتصالات و ابزار آلات پنج لایه نیوپایپ

از دیگر کاربرد های لوله های پنج لایه نیوپایپ استفاده در قسمت شرب و فاضلاب ساختمان ها می باشد ، بسیاری از این اتصالات در بیرون ساختمان و یا روی کار نصب می شوند و بیشتر مواقع در معرض آفتاب هستند و تنها لوله های قابل استفاده در این مکان ها لوله و اتصالات پنج لایه می باشند . رنگ سفید یا سبز این لوله ها دلیل دیگر استفاده از این لوله ها روی کار می باشد و نمای ساختمان را زشت نمی کند ، خاصیت ضدعفونی و بهداستی این لوله ها دلیل دیگر استفاده عمده آن ها در بخش فاضلاب ساختمان ها می باشد .

لوله پنج لایه نیوپایپ در صنعت

از مهمترین خاصیت و محاسن لوله های پنج لایه نیوپایپ مقاومت بالا در مقابل ضربه و شکستگی و مقاومت بسیار بالا در برابر حرارت و دمای بالا می باشد ، این لوله ها با منعطف شدن و ضربه خوردن نمی شکنند و در دما های بالا حالت خود را حفظ کرده و تغییر حالت و سایز نمی دهند از این رو برای استفاده در مکان های صمعتی که شرایط سخت و مقاومت بالا نیاز است بسیار مناسب می باشند .

کاربرد لوله های پنج لایه نیوپایپ در صنعت

اولین کاربرد بخش گرمایی و حرارتی این لوله ها می باشد که در بخش های برودنی و گرمایشی مکان های صنعتی و کارخانجات و یا سرد خانه ها و مکان های دمای بسیار پایین مورد استفاده هستند .

دومین کاربرد این لوله های در بخش های انتقال فاضلاب و پشماند های شرکت ها و کارخانجات صنعتی می باشد ، این فاضلاب و پسماند ها اغلب از مواد اسیدی و یا قلیایی تشکیل می شوند که نیاز مند لوله هایی با مقاومت بالا در برابر خوردگی و سایش هستند از طرفی مسیر لوله کشی این لوله ها در کارخانجات و مکان های صنعتی اکثرا محل عبور ماشین های سنگین و فشار های زیادی است که نیازمند مقاومت بالای لوله های در برابر فشار و شکستگی می باشد ، از این رو لوله های 5نج لایه نیوپایپ بهترین گزینه برای استفاده در بخش صنعت و صنایع می باشد .

لیست قیمت لوله پنج لایه نیوپایپ

قیمت لوله نیوپایپ بر اساس قطر داخلی و طول شاخه آن متغیر می باشد ، متاسفانه در بازار نسخه های جعلی و تقلبی لوله پنج لایه نیوپایپ بسیار دیده می شود از این رو خرید لوله پنج لایه نیوپایپ از مکان و فروشگاه مطمئن بسیار حائذ اهمیت است .

لیست قیمت لوله پنج لایه نیوپایپ
لیست قیمت لوله پنج لایه نیوپایپ

دی جی لوله نمایند رسمی لوله پنج لایه نیوپایپ در تهران و مناطق اطراف تهران می باشد که با خرید مستقیم و بدون واسطه از درب کارخانه کمترین قیمت لوله 5 لایه نیوپایپ را به خریداران خود ارائه می دهد ، برای دریافت لیست قیمت لوله 5 لایه نیوپایپ کافیست با شماره های تماس ما در پایین همین صفحه تماس حاصل نمایید تا از مشاوره رایگان کارشناسان ما در زمینه های نصب ، اجرا و خرید انواع لوله و اتصالات بهره مند شوید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *